Zoolander 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 61 Görüntülenme

Zoolander 2 izle

Yıllar modellemeden ve birbirinden ayrıldıktan sonra, Derek ve Hansel Roma'daki moda dünyasına geri sürükleniyorlar. Sahnelerin arkasındaki insanlar tarafından piste düştükten sonra, Derek ve Hansel işi bırakmaya karar verdiler. . . Emekli mayo modeli olana kadar, Valentina, yeni ünlü ölümlerle ilgili sorularla onları geri çekiyor. Kısa bir süre sonra, Derek ayrıca ondan alınan oğlunun Roma'da olduğunu ve Derek, Jr.'un şişman olduğunu bulmaktan çok utanmadığını fark eder. Ve akıllı. Ne olursa olsun, Derek, Sr., “Adam, Havva, Steve” ve “Seçilmiş Olan” ın moda-model efsanelerine götüren Hansel ile görevine devam ediyor. Bu kişi kim? Modeller neden Seçilmiş Bir'in kanını içiyor? Derek ve Hansel olacak mı Kariyer mi devam ediyor?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dİkkat film gizemini açıklayan spoiler bilgiler içerir.
  Film, Roma'daki iki suikastçının caddelerde Justin Bieber'ı (kendini oynuyor) takip ettiği Roma'da başlıyor. Şarkıcı, Sting'e tapınak için evine gitmeden önce kötü adamlardan birini öldürüyor, ama kimse onun için gelmiyor. Justin silah zoruyla köşeye sıkışmış, ama suikastçılara durduklarını söyler. Kötü adam geceye kaymadan önce onu kurşunla doluyor. Son nefesleriyle, Justin "Mavi Çelik" görünümünü yaparken bir selfie çeker. Paylaşmadan önce ve sonra ölmek için mükemmel filtreyi arar.

  Interpol'teki Moda Bölümü, Justin'in selfie'lerini alıyor, ki bu da bir diğeri, yakın geçmişte öldürülen ünlü ünlülerin, Lo Lovato, Usher, Lenny Kravitz ve Die Antwoord'dan Ninja gibi geride bıraktığı bir dizi son özçekimden oluşuyor. "ölmeden önce bak. İspanyol Interpol Temsilcisi Valentina Valencia (Penelope Cruz) bunun ne anlama geldiğini anlayabilecek tek kişi olduğunu, ancak yıllarca kimse onu görmediğini açıkladı.

  Son 15 yılın bir özetine yaklaştık. Derek Zoolander (Ben Stiller) bir kez hayatının en kötüsünü almaya başlayana kadar en ateşli erkek modeliydi. 'İyi Okumayan ve Kim Diğer Şeyler İyi Yapmayı Öğrenmek İsteyen Çocuklar İçin Derek Zoolander Merkezi'ni açtıktan sonra, tesisin küçücük modelini yapmak için kullanılan aynı malzemeler kullanılarak yapıldığı gerekçesiyle tesis çöktü. yer. Çöküş, Derek'in karısı Matilda'yı (Christine Taylor) öldürdü ve Hansel'in modelleme kariyerini yok ederek en iyi arkadaşı Hansel'i (Owen Wilson) şekillendirdi. Derek oğlunu Derek Jr (DJ lakaplı) ile yalnız bırakılır, ama spagetti yapamadığı zaman çıldırdıktan sonra velayeti kaybeder. Derek daha sonra modellemeden emekliye ayrıldığını "keşiş yengeç" olarak ilan etti.

  Derek, buz gibi soğuk havaların bulunduğu New Jersey'de bir kulübede yaşıyor. Beklenmedik bir şekilde, moda ikonu Don Atari (Kyle Mooney) tarafından yönetilen Roma'da bir defileye katılmak için moda anıtı Alexanya Atoz'dan (Kristen Wiig) bir davetle Billy Zane tarafından ziyaret edildi. Derek oğlunun yanında olamayacağı anlamına gelirse dış dünyaya dönmeyi reddeder. Billy onu oraya geri dönmeye ve DJ'i geri almaya teşvik ediyor.

  Hansel'i çölde (ya da “Uncharted Malibu Territories”) yaşayan, rastgele bir yabancılar grubuyla “orgy” olarak adlandıracağımızı görürüz. Kiefer Sutherland da dahil olmak üzere orgy üyelerinin hamile olduğunu öğrenince bir şok alır. Ebeveynlik kavramından korkan Hansel, alemden vazgeçer ve Alexale'den aynı davetle Hansel'i sunan Billy'ye gider.

  Derek ve Hansel, Roma'da yeniden bir araya geliyorlar, ama Hansel hala kariyerini mahvettiğinden Derek'e kızgın. Bunlardan ikisi, VIP (Fred Armisen) adlı yetişkin yüzlü bir çocuk tarafından defilenin bulunduğu yere kadar eşlik edilir. İkisi de can sıkıcı bir yenilikçi olan Don Atari ile aynı zamanda en ateşli moda ikonu olan All (Benedict Cumberbatch) ile tanıştı. Cinsiyeti Derek ve Hansel için bir gizem.

  İkisi de Atari'nin "Eski" ve "Şöhret" diyen kırmızı tulumlar giymeleri gereken moda şovuna katılıyor. Tüm şeytani bir kıyafetle tavandan iner, Derek ve Hansel'i üstlerine dökmeden önce büyük bir varil var. Aşağılanmış, ikisi dışarıda Valentina'ya yaklaşana kadar git. Dünyanın güzel insanlarına neler olduğunu belirlemek için Interpol'e katılmalarını istiyor ve Derek'in oğlunu bulmasına yardım edeceğini söyledi.

  Interpol'de Valentina, Derek ve Hansel'i ölü ünlülerin özlüyor ve hepsinin "Mavi Çelik" olup olmadığını soruyor. Derek, görünüşlerinin hepsine benzer görünse de, onları birbirinden ayırmak için biraz farklı özelliklere sahip olduğunu açıklıyor (temelde sadece kaşlarını nasıl kemerler). Yaptıkları bakış Naomi Campbell ile Aqua Vitae adlı garip bir su reklamı için yaptığı gibi. Derek’in yarım süt / yarım ineklikli reklamını görüyoruz. Bilgisayar Aqua Vitae'yi "gençliğin çeşmesi" olarak nitelendiriyor. Valentina ayrıca, Roma'da bir yetimhanede yaşadığını belirterek DJ'i de bulur.

  Derek ve Hansel yetimhaneye gidiyor ve futbol oynayan bazı çocukları görüyorlar. Derek, benzer saçları olan bir çocuğu, kendi görünümlerinden biri olan bu tip flaşlara kadar gösteriyor. Bunu düşünmek DJ, o alana gidiyor, sadece gruptaki (Cyrus Arnold) küçük bir oğlanın gerçekten DJ olduğunu keşfettim. Şişman bir oğluna sahip olmaktan korkan Derek, uzaklaşmak istiyor, ama Hansel onu etrafta dolanmak ve çocuğu yakalamak için ikna ediyor. Derek fıskiyeye bir göz atıyor ve Matilda'nın oğlunun yanında olduğunu söyleyen bir vizyonu görüyor ve müdürün dikkatini çekiyor: Gerçekten de bir oyuncuyu baştan çıkarıcı DJ (Justin Theroux). Derek.

  Derek, DJ'i gelato için çıkarır, ancak sürüş sırasında bir selfie aldığında vidalanır ve aracın caddenin karşısında şiddetle dönmesine neden olur. DJ, yetimhaneye bir taksi götürür ve Derek'e onunla hiçbir alakası olmadığını söyler ve Matilda ona aşık olur.

  Bu arada, Hansel Christina Hendricks, Susan Sarandon, Ariana Grande (esaret içinde) ve bir bebek su aygırı içeren yeni bir alem buldu. Diğer orgy onları bulur ve hepsi de kalbi kırılır ... özellikle Kiefer. Hansel, tıpkı Derek'in caddenin karşısındaki gibi, diğer yandan Katy Perry ve Neil Degrasse Tyson ile birlikte kim olduğunu merak etmek için çatı katına çıkar. Valentina daha sonra ortaya çıkar ve adamlara tekrar katılmalarını söyler.

  Üç kişi, Sting'in evine, başından itibaren, Tanrı'nın Adem ve Havva'yı ... ve dünyanın ilk erkek modeli olan Steve'i öğrenmesi için gitmiş. Görünüşe göre "El Nino" adında bir bakışı vardı, ki o kadar güçlü ki içine baktığı herhangi bir su vücudu güzelliğini ona geri yansıtmıyordu. Steve'in soyundan gelenlerin yüzyıllar boyunca Gençlik Çeşmesi'ni bulmak ve sonsuz güzelliği elde etmek için öldürüldüğü söylenir ve DJ'in son soylu olduğu ortaya çıkar. Derek, Hansel ve Valentina yetimhaneye geri dönüp boş buluyorlar. Derek, müdürün Evil DJ olduğunu, yani tüm bunların ardındaki gerçek yöneticinin eski düşmanı Jacobim Mugatu (Will Ferrell) olduğunu fark eder.

  Mugatu, MC Hammer ve John Malkovich gibi en kötü moda suçluları için gizli bir moda tesisinde kilitli tutuluyor. Mugatu kollarını kullanmadan bir zincire bağlanır. O, Derek'i onunla yer değiştirmeye zorluyor ve sonra bütün gardiyanlar salak erkek modeller olduğu için kolayca kaçmak için ilerliyor.

  Mugatu, beraberindeki Alexanya ile görüşmek üzere Atoz'un Evine gider. Don Atari de var, ama onu dinlemekten rahatsız olduktan sonra, Mugatu boynuna ayaklarıyla oturur. Hansel'in onu bir araya getirmek için takip ettiğini çok az biliyor. Derek'i yakalayan Valentina'ya rapor verdi. İki tanesi torpido gibi Roma'ya geri dönerler.

  Mugatu DJ'i hapishaneden kaçan yetimhaneden beri yıllardır yaptığı gibi, onu şişmanlamak için bir odaya kilitledi ve çocuğun bu güne hazırlanmak için yağ aldığından emin oldu. Hansel, Mugatu'nun ayrılmasından sonra ortaya çıkıyor ve DJ'e babasının onu aramaya geldiğini söylüyor çünkü onu seviyor ve gerçekten onunla birlikte olmak istiyor.

  Derek ve Valentina, Tommy Hilfiger, Anna Wintour, Kate Moss, Marc Jacobs ve Alexander Wang gibi moda süper yıldızları bulmak için fedakarlık yerine varıyorlar. Mugatu, kahramanlar onu durdurmak için gelene kadar DJ'i feda etmeye hazırlar. Mugatu, Gençlik Çeşmesi'nin olmadığını itiraf etmek zorunda kalmıştır, ancak sadece moda olan tüm insanları onu terketmek ve hepsini öldürmek ve sadece Derek'i nefret ettiği için DJ'i öldürmeye çalışmak istemiştir. Mugatu ayrıca, okuma merkezini inşa eden şirketi olduğunu ve Matilda'nın ölümünün sorumlusu olduğunu da itiraf ediyor. Mugatu tören bıçağını DJ'de fırlatır. Derek içeri girer ve daha önce olduğu gibi durdurmak için "Magnum" kullanmaya çalışır, ama bıçak yanağından geçer. Mugatu, altlarında bir lav havuzunu ortaya çıkarmak için zemini açar. ve herkesi öldürmek için atmayı planladığı bir bomba. Alexanya daha sonra Valentina ile savaşmaya geldi. Alexanya'nın yüzünü, Mugatu'nun diğer suç ortağı Katinka (Milla Jovovich) olduğunu ortaya çıkarmak için çekiyor. İkisi de odadaki tüm düz adamları koruyan seksi bir dövüşe sahip. Bomba düşüyor, ama Derek onun ateşini geri alıyor ve Magnum'u bombalamak için kullanıyor. Hansel, Hansel'in babası olduğunu ortaya çıkarmak için çıkacak olan Sting ile birlikte durması için kendi bakışını kullanana kadar kaymaya başlar. Bunlardan üçü tutamaz, bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırılır), "El Nino" yu çağırır ve herkesi hayrete düşürür. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar. Alexanya'nın yüzünü, Mugatu'nun diğer suç ortağı Katinka (Milla Jovovich) olduğunu ortaya çıkarmak için çekiyor. İkisi de odadaki tüm düz adamları koruyan seksi bir dövüşe sahip. Bomba düşüyor, ama Derek onun ateşini geri alıyor ve Magnum'u bombalamak için kullanıyor. Hansel, Hansel'in babası olduğunu ortaya çıkarmak için çıkacak olan Sting ile birlikte durması için kendi bakışını kullanana kadar kaymaya başlar. Bunlardan üçü tutamaz, bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırılır), "El Nino" yu çağırır ve herkesi hayrete düşürür. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar. Alexanya'nın yüzünü, Mugatu'nun diğer suç ortağı Katinka (Milla Jovovich) olduğunu ortaya çıkarmak için çekiyor. İkisi de odadaki tüm düz adamları koruyan seksi bir dövüşe sahip. Bomba düşüyor, ama Derek onun ateşini geri alıyor ve Magnum'u bombalamak için kullanıyor. Hansel, Hansel'in babası olduğunu ortaya çıkarmak için çıkacak olan Sting ile birlikte durması için kendi bakışını kullanana kadar kaymaya başlar. Bunlardan üçü tutamaz, bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırılır), "El Nino" yu çağırır ve herkesi hayrete düşürür. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar. İkisi de odadaki tüm düz adamları koruyan seksi bir dövüşe sahip. Bomba düşüyor, ama Derek onun ateşini geri alıyor ve Magnum'u bombalamak için kullanıyor. Hansel, Hansel'in babası olduğunu ortaya çıkarmak için çıkacak olan Sting ile birlikte durması için kendi bakışını kullanana kadar kaymaya başlar. Bunlardan üçü tutamaz, bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırılır), "El Nino" yu çağırır ve herkesi hayrete düşürür. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar. İkisi de odadaki tüm düz adamları koruyan seksi bir dövüşe sahip. Bomba düşüyor, ama Derek onun ateşini geri alıyor ve Magnum'u bombalamak için kullanıyor. Hansel, Hansel'in babası olduğunu ortaya çıkarmak için çıkacak olan Sting ile birlikte durması için kendi bakışını kullanana kadar kaymaya başlar. Bunlardan üçü tutamaz, bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırılır), "El Nino" yu çağırır ve herkesi hayrete düşürür. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar. Bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırıldı), herkesin şaşkınlığı için “El Nino” yu başlatıyor ve serbest bırakıyor. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar. Bu yüzden DJ (şişman olarak adlandırıldı), herkesin şaşkınlığı için “El Nino” yu başlatıyor ve serbest bırakıyor. Birlikte, her yere konfeti bırakarak patlayan ve öldüren Mugatu'da bombayı fırlatırlar.

  Derek ve Valentina bir araya geldiler, bir süredir birbirleriyle çekiştiler, ama Derek Matilda'dan geçemedi. Hayatı yeniden ortaya çıkar ve ona onay verir, çünkü o öldü ve hiçbir şey onu rahatsız edebilir. Ayrıca Derek'e, Mugatu'nun dünya çapında etkinliği canlı olarak yayınladığını söyleyerek Derek ve Hansel'e uzun zamandır kaçırdıkları popülaritesi veriyor. Heyecanlanıyorlar ve bir "lav havuz partisi" ye sahipler.

  Epilog, Derek ve Hansel'in lav tedavisi geçirdikten sonra yüz yaralarının kaldırıldığını ve modelleme dünyasına başarılı bir geri dönüş yaptığını gösteriyor. Derek ve Valentina evlendi ve kendi kızlarına sahip olan kendi kızlarına sahipti. Aynı zamanda, 'Model Olmak İsteyen Kızlar İçin Ama Yasa Yaptırılmasına Geçmek İsteyenler' için yeni bir merkeze başladılar. Hansel, alemindeki bütün çocuklara baba olur. DJ, dünyaca ünlü bir artı-boy modeli haline gelir ve Malala Yousafzai ile bir güç çiftinin bir parçasıdır.

  Diğer Adları:

  Zoolander 2

  Senaryo:

  Justin Theroux, Ben Stiller

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?